Emocje są ważne i potrzebne! Jak nauczyć się ich, żeby były przyjazne i pomagały nam w życiu? – PRZEŁOŻONE NA 2022 ROK, WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

  1. 1, 2,3 październik, godziny 17-20, warsztaty online, koszt 200 zł
  2. 8,9,10 październik, godziny 17-20, warsztaty w grupach 15 osobowych live, koszt 250 zł, wiek 17+
  3. 15,16,17 październik, godziny 16-19, warsztaty online koszt 250 zł, grupa dla rodziców z dziećmi (płatność rodzic z dzieckiem 1 bilet) – bilet rodzinny

Opis warsztatu:

Emocje są ważne i potrzebne! Jak nauczyć się ich, żeby były przyjazne i pomagały nam w życiu?

Podczas tego warsztatu wyjaśnimy, jak tworzą się emocje. W jaki sposób układ nerwowy zapisuje nasze doświadczenia i tworzy z nich zapisy emocjonalne, które wchodzą w sferę nieświadomą naszego umysłu.  Przedstawimy jak zacząć obserwować emocje i nadzorować je. Jak zauważać emocje, które nam szkodzą i jak je zmieniać na potrzebne.  

Podczas warsztatu dowiesz się jak ze strony neurologii działa twój mózg.

Wyjaśnimy jak emocje wpływają na twoje ciało. Jak nauczyć się zauważać ten wpływ i odpowiednio nadzorować tak, aby neutralizować negatywne konsekwencje.

W czym pomoże Ci ten warsztat?

Warsztat pomoże Ci zrozumieć mechanizmy kształtowania emocji i wpływ, jaki wywierają na wiele sfer życia i zdrowia m.in. ciało, układ immunologiczny, układ naczyniowo-krążeniowy i wiele innych. Doskonale uzmysłowi Ci jak działa stres i przede wszystkim w praktyczny sposób wskaże metody pracy tak, aby zmniejszać jego negatywny wpływ.

Na warsztacie dowiesz się jak pracować z zaburzeniami emocjonalnymi, które prowadzą do depresji, nerwic, lęków, zaburzeń wchłaniania, nadpobudliwości, zaburzeń koncentracji.

Jak budować zdrowe nawyki, jak nauczyć się obserwować życie i siebie ze zdrowym dystansem, jak budować lepsze relacje ze sobą i innymi.

Narzędzia, z których będziemy korzystać m.in.:

Praca z kartami ABC inteligencji Emocjonalnej;
Praca z kartami myśli;
Praca z wizualizacją;
Praca z oddechem;
Praca z ciałem;

Warsztaty w formie dyskusji i zabawy.  Będzie ciekawie i emocjonująco!


Jak się zapisać?

Prosimy o zrobienie przelew na numer CA 42194010763130114100000000 i wysłanie potwierdzenia przelewu wraz z imieniem, nazwiskiem i informacją na temat wybranego warsztatu na adres: fundacja@pfpu.pl

Dodaj komentarz